Kronik Sorunlar

EGR Valfi Arızası

Araçların çalışmasında çok öenmli bir yere sahip olan EGR Valfi zamanla kirlenme gibi sebeplerden dolayı aracın performansını etkileyebileceği gibi arızalara da sebep olabilmektedir. 

Aracınızda EGR Valfi ile ilgili sorun olduğunu aşağıdaki belirtilerden anlayabilirsiniz. 

 

  • Aracınızı kullanırken motorunuzdan meydana gelen beklenmedik sarsıntılar veya motorun çalışmaması
  • Yakıt tüketiminiz arttı ise EGR Valfi problemi kaynaklı olabilir.
  • Aracınızın egzosundan siyah duman gelmesi
  • Aracınızın çekiş performansının düşmesi

 

EGR Valfi Temizliği için doğru adresiniz...

 

EGR valfi temizliği bilgi ve tecrübe gerektirmektedir. Yanlış ellerde yapılan bu temizlik, söküm ve montaj işileri aracınızda daha ciddi problemlerin oluşmasına sebep olabilir. Öncelikle doğru adreste olduğunuzdan emin olunuz. 

 

Özel takımlar ile EGR valfi doğru bir şekilde sökülerek temizleme işlemi gerçekleştirilir. Öncelikle EGR valfine dolan toz, kurum ve kirin temizliği yapılır. Ardından özel sıvılar yardımı ile tamamen temizlenerek montaja hazır hale getirilir. Montajı tamamlandıktan sonra testler yapılır ve aracınız güvenle kullanıma hazır şekilde teslim edilir. 

Kavrama Arızası

Volkswagen kavrama hatası markanın bir çok modelinde görülen bir kronik problemdir. Zamanında müdahale edilmemesi durumunda daha büyük problemlere sebep olabilir. Genel..

Devamı

EGR Valfi Arızası

Araçların çalışmasında çok öenmli bir yere sahip olan EGR Valfi zamanla kirlenme gibi sebeplerden dolayı aracın performansını etkileyebileceği gibi arızalara da seb..

Devamı

Dizel Partikül Filtresi Temizleme

Filtrede biriken partiküller belirli bir seviyeye geldiğinde temizlenmesi gerekir. Filtreniz kurum ile dolduğunda yakılarak temizlenmelidir. Aracınızı kullanırken bu durumu uyarı lambası yandığın..

Devamı

Enjektör Arıza

Benzinli ve Dizel Araçlarda Enjektör Arızası Belirtileri ;  Araç rolantide stop eder. Trafikte ışık, yoğunluk gibi durumlarda duran ve boşa aldığınız aracınızda stop etme prob..

Devamı
Toplam Kayıt: 4 [4 - 1] arası   
Sayfa: 1