Kronik Sorunlar

Enjektör Arıza

Benzinli ve Dizel Araçlarda Enjektör Arızası Belirtileri ; 

Araç rolantide stop eder. Trafikte ışık, yoğunluk gibi durumlarda duran ve boşa aldığınız aracınızda stop etme problemi yaşıyor olmanız enjektör problemi olduğunu işaret eder. 

Araç çaışırken sarsıntı yapar. Aracınızdaki sarsıntılar araçta oturan herkes tarafından hissedilir boyutlara ulaşabilir. 

Araç hızlanma esnasında tam randıman alamaz, kullanırken motorun zorlandığını hissedersiniz. 

Motordan rutinini dışında sesler çıkmaya başlar, normal haline göre çok daha yüksek sesle çalışır. 

Aracı kullanırken tekleme problemleri yaşamaya başlarsınız. 

Araç kullanım kalitesi oldukça düşer

Aracın yakıt kullanımı fark edilir derecede artar. 

Kavrama Arızası

Volkswagen kavrama hatası markanın bir çok modelinde görülen bir kronik problemdir. Zamanında müdahale edilmemesi durumunda daha büyük problemlere sebep olabilir. Genel..

Devamı

EGR Valfi Arızası

Araçların çalışmasında çok öenmli bir yere sahip olan EGR Valfi zamanla kirlenme gibi sebeplerden dolayı aracın performansını etkileyebileceği gibi arızalara da seb..

Devamı

Dizel Partikül Filtresi Temizleme

Filtrede biriken partiküller belirli bir seviyeye geldiğinde temizlenmesi gerekir. Filtreniz kurum ile dolduğunda yakılarak temizlenmelidir. Aracınızı kullanırken bu durumu uyarı lambası yandığın..

Devamı

Enjektör Arıza

Benzinli ve Dizel Araçlarda Enjektör Arızası Belirtileri ;  Araç rolantide stop eder. Trafikte ışık, yoğunluk gibi durumlarda duran ve boşa aldığınız aracınızda stop etme prob..

Devamı
Toplam Kayıt: 4 [4 - 1] arası   
Sayfa: 1